Facebookta Paylaş Tweetle

When Calls the Heart Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
20 Şub 2016
Yazar

When Calls the Heart Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Kanadalı yazar Janette Oke'nin aynı isimli kitabından uyarlanan 'When Calls the Heart' Hallmark Channel'in western temalı aile draması dizilerinden biridir.

Kanada'da gösterimi Super Channel'da yapılmaktadır.

Amerikalı aktör, yönetmen, yazar ve yapımcı Michael Landon, Jr. tarafından senaryosu geliştirilen dizi Believe Pictures, Brad Krevoy Television ve Jordan Films şirketleri tarafından üretilmektedir. Michael Landon, Jr. ile birlikte Jimmy Townsend, Roman Viaris, Francisco Gonzalez, Brian Bird ve Brad Krevoy yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Dizinin oyuncu kadrosundaki isimler Erin Krakow (Army Wives), Daniel Lissing (Crownies), Lori Loughlin (Full House), Chelah Horsdal (Hell on Wheels), Martin Cummins (Dark Angel), Jack Wagner (General Hospital), Pascale Hutton (Arctic Air) ve Kavan Smith (Stargate Atlantis) olarak sıralanmaktadır.

İlk bölümü ile 11 Ocak 2014 tarihinde çıkış yapan dizi, sezonu 12 bölüm ile kapatmıştır. Ardından 10 bölümlük ikinci sezon için yenilenmiş ve 25 Nisan-13 Haziran 2015 tarihleri arasında yayınlanmıştır. 10 bölümden oluşacak üçüncü sezon onayını da alan dizinin prömiyer tarihi 21 Şubat 2016 olarak açıklanmıştır. Üçüncü sezona ait ilk iki bölüm 26 Aralık 2015 tarihinde Noel özel bölümü olarak gösterilmiştir.

Dizide yüksek sosyete hayatına alışmış Elizabeth Thatcher (Erin Krakow) isimli bir öğretmenin küçük bir kömür madeni kasabasına atanmasının ardından yaşadığı dramatik hayat konu edilmektedir.

Bu Yazı Toplam 3631 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM