Facebookta Paylaş Tweetle

Game of Thrones 5. Sezon Bölümleri İnternete Sızdırıldı!

Tarih
14 Nis 2015
Yazar

Game of Thrones 5. Sezon Bölümleri İnternete Sızdırıldı!

Dünyanın en çok izlenen ve beğenilen dizileri arasında yer alan Game of Thrones'un 5. sezonu heyecanla ve merakla beklenirken ilk 4 bölümü internete sızdırıldı.

HBO yaşanan bu olay karşısında şokta!

12 Nisan 2015 tarihinde 5. sezonu yayınlanacak olan dizinin bir gün öncesinden 4 bölümünün internete düşmesi herkesi şoke etti. Torrent siteleri HBO kanalından önce diziyi çoktan yayınlamıştı. Durum henüz netlik kazanmamasına rağmen, çekimlerin satın alan kanallara gönderilirken sızma yaşanmış olacağı belirtiliyor. Bir diğer tahmin ise dizinin reklamının yapılması için dergilere gönderilen çekimlerin kopyalanıp internete düşmüş olacağı yönünde.

Sezonu sadece 10 bölüm ile kapatacak olan dizinin ilk 4 bölümü her ne kadar düşük kalitede olsa da (480p) milyonlarca kişi tarafından seyredilmiş durumda. Üzücü bir diğer durum ise diziyi orjinal kanalından takip edecek izleyicilerin spoiler yüzünden sıkıntılı günler geçirecek olması. Diziyi takip edenlerin bir kısmı bu durumu memnuniyetle karşılasa da diğer kısmı sezonun tadının bu olayla kaçtığını düşünüyor.

HBO yaşanan bu üzücü durum karşısında ciddi anlamda şok yaşarken, sızıntıyı gerçekleştiren kişilerin yakalanmasının ardından yüklü miktarda tazminat davası açılacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Bu Yazı Toplam 1430 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM