Facebookta Paylaş Tweetle

Baskets 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
23 Şub 2016
Yazar

Baskets 2. Sezon Onayı Aldı

Zach Galifianakis'in başrolünü paylaştığı FX kanalının komedi-drama dizisi Baskets ikinci sezon için yenilendi.

21 Ocak'ta çıkış yapan dizi için yayınlanan 5. bölümün ardından erken onay haberi geldi. Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak ve ikinci sezon gösterimi 2017 yılında yapılacaktır.

Yenileme haberi FX Networks ve FX Productions başkanları Eric Schrier ve Nick Grad tarafından bugün açıklandı. Schrier dizinin yapımcıları Louis C.K., Zach Galifianakis ve Jonathan Krisel ile birlikte oyuncularına teşekkür ederek diziye övgüler yağdırdı. İkinci sezon onayını vermekten son derece mutlu olduklarını dile getirdi.

Dizinin üretimi Pig Newton, Billios, 3 Arts Entertainment, Brillstein Entertainment Partners ve FX Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Dizinin "Renoir" isimli ilk bölümü 18-49 demografik yaş aralığı 1,04 milyon izleyici toplamıştır. Sonraki bölümler inişe geçmiş ve sabit bir izleyici kitlesi yakalamıştır. "Trainee" isimli ikinci bölüm 658 bin, "Uncle Dad" isimli beşinci bölüm ise 649 bin izlenme oranına sahiptir.

"Baskets" eleştirmenler tarafından da genel olarak olumlu notlar almıştır. Metacritic sitesinden 32 incelemeye göre 68%, Rotten Tomatoes sitesinden ise 39 oy ile 69% derecelendirmeye sahiptir. IMDB sitesinden ise 1800 oy ile 7,2/10 puan toplamıştır.

Bu Yazı Toplam 2019 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM