Facebookta Paylaş Tweetle

Silicon Valley 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
15 Nis 2015
Yazar

Silicon Valley 3. Sezon Onayı Aldı

12 Nisan 2015 Pazar günü 2. sezon ilk bölümü ile ekranlara gelen HBO kanalının kara mizah komedi dizisi Silicon Valley (Silikon Vadisi) yayınlanan ilk bölümünün ardından 3. sezon için onayı kaptı.

Yayınlandığı ilk sezonu ile HBO'nun en çok reyting alan dizileri arasına giren Silicon Valley eleştirmenlerden de olumlu notlar aldı. Mike Judge, Dave Krinsky ve John Altschuler tarafından yaratılan dizinin kadrosunda yer alan oyuncular Thomas Middleditch, TJ Miller, Josh Brener, Martin Starr, Kumail Nanjiani, Christopher Evan Welch, Amanda Crew, Zach Woods, Matt Ross, Suzanne Cryer ve Jimmy O. Yang olarak sıralanıyor.

İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizi 1980′lerin sonlarında geçiyor ve Amerikanın yüksek teknoloji üreten firma ve yazılımcılarının bulunduğu, Silikon Vadisi olarak adlandırılan (San Jose) bölgede çalışan bir bilgisayar programcısının yaşadıklarını konu ediniyor. Dizide asosyal bir bilgisayar programcısı Richard Hendrisk (Thomas Middleditch) ve aynı meslekten 5 arkadaşının hikayesi yer alacak. Kara mizah türünde olacak yapımda teknoloji dünyası eğlenceli bir şekilde anlatılıyor. Yeni bir teknoloji geliştirmek isteyen insanların hangi aşamadan geçmeleri gerektiği, başarıyı yakalamak ve daimi başarıyı sürdürebilmek için nasıl bir yol izlenmesi gerektiği izleyicilere anlatılıyor.

3. Sezon 10 bölümden oluşacak ve 2016 Nisan ayında izleyicilerinin karşısına çıkması bekleniyor.

Bu Yazı Toplam 2284 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM