Facebookta Paylaş Tweetle

The OA Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
24 Şub 2016
Yazar

The OA Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Brit Marling ve Zal Batmanglij tarafından oluşturulan 'The OA' dünyanın önde gelen internet TV kanalı Netflix'in yaklaşan gizem ve drama türündeki dizilerinden biridir.

Senaryosu Brit Marling ve Zal Batmanglij tarafından yazılan dizinin yönetmenliğini Zal Batmanglij yapmaktadır. Brit Marling aynı zamanda dizinin başrol oyuncusudur. İkili ile birlikte ayrıca Dede Gardner, Jeremy Kleiner ve Michael Sugar yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Ayrıca açıklanan oyuncu kadrosunda Brit Marling (Another Earth) ile birlikte Jason Isaacs (Awake, Brotherhood ), Emory Cohen (Smash), The Walking Dead dizisinde "Hershel Greene" karakterini canlandıran Scott Wilson, Will Brill (Gotham, Elementary), Patrick Gibson (The White Princess), Brit Marling (Babylon), Brandon Perea, Ian Alexander, Brendan Meyer (Fear the Walking Dead: Flight 462) ve Faith Logan (Show Me a Hero, Bloodline, Blue Bloods) rol almaktadır.

İlk sezonu yaklaşık bir saat uzunluğunda 8 bölümden oluşacak dizinin üretimi Oscar ödüllü "12 Years a Slave" filminin yapım şirketi Plan B Entertainment ve "True Detective”, “The Knick” dizilerinin üreticisi Anonymous Content şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Konusu

Dizi, 7 yıldır ortalıkta görünmeyen ve kayıp olduğu düşünülen Prairie Johnson (Brit Marling) isimli kadının gizemli hikayesini anlatıyor. Kaybolduğu zaman görme özürlü olan Prairie, görme yeteneğini kazanmış olarak geri döner. Bu durum farklı tepkilere yol açar. Bir kısım bunu mucize olarak değerlendirirken, bazıları tarafından tehlikeli olarak görülür. FBI tarafından sorgulansa da, O ailesi de dahil herkesten yaşadıklarını bir sır olarak saklar.

Yayın tarihi 16 Aralık 2016 Cuma olarak açıklanmıştır.

Bu Yazı Toplam 6216 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM