Facebookta Paylaş Tweetle

NCIS 14. ve 15. Sezon Onayını Aldı

Tarih
29 Şub 2016
Yazar

NCIS 14. ve 15. Sezon Onayını Aldı

CBS uzun soluklu aksiyon, drama dizisi NCIS'in başrol oyuncusu ve yapımcısı Mark Harmon ile iki yıllık sözleşme imzaladı ve diziye iki sezonluk onay verdi.

Amerika'da ve dünyada en çok izlenen drama dizisi olan NCIS'in yapımcısı ve başrol oyuncusu Mark Harmon ile yeni bir sözleşme imzalayan CBS diziye iki sezon daha onay verdiğini bugün duyurdu.

Şu anda 13. sezonu devam eden dizinin bölümleri ortalama 20 milyon civarında izleyici toplamaktadır. Kanalın üst üste 7 yıl boyunca drama dalında 1. sıraya yerleşen dizilerinden biridir. Ayrıca uluslararası pazarda 200'den fazla ülkede izleyicisi bulunmaktadır. Son iki yıl "Eurodata TV Worldwide" ve "The Monte Carlo Television Festival" seçmelerinde dünyanın en çok izlenen drama dizisi dalında "Uluslararası İzleyici Ödülü" ile ödüllendirildi. Amerika'da gösterilen dizi Kanada, Fransa, Almanya, İtalya, Polonya, İspanya, İsveç ve İngiltere gibi ülkelerde de yoğun ilgi görüyor.


Güncelleme | 18 Haziran 2017

NCIS 15. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

NCIS'in 15. sezon prömiyer tarihi 26 Eylül 2017 Salı olarak açıklandı.

Bu Yazı Toplam 2970 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

1 Yorum


  • Avatar

    Nurcan diyor ki:

    İzmir / 09-03-2016

    "Ncıs dizisini 13 sezon yarıda kaldı sanırım. Ben foxcrime tv de izliyordum sonra nette izlemeye başladım.. Bizim kendi kanallarımızda ne yazıkki yayınlanmıyor. En çok sevdiğim diziler ncıs, ncıs los angeles, csı miami, hawai five-O. "

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM