Facebookta Paylaş Tweetle

Mistresses Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Tarih
01 Mar 2016
Yazar

Mistresses Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Aynı isimli İngiliz dizisinden uyarlanan 'Mistresses' ABC kanalının 4. sezonu ile devam eden drama türündeki pembe dizilerinden biridir.

Dizinin S. J. Clarkson ve Lowri Glain tarafından yaratılan orijinali İngiliz BBC One kanalında yayınlanmaktadır. ABC kanalına uyarlaması ise K.J. Steinberg tarafından yapılmıştır. Steinberg ile birlikte Rina Mimoun, Douglas Rae, Grant Scharbo ve Robert M. Sertner yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Çekimleri Los Angeles, California (2013–), Vancouver, British Columbia'da (2015) yapılan dizinin bölümleri ortalama 43 dakika sürmektedir. Ortak üretimi ise ABC Studios, Ecosse Films, Bob Sertner Productions, Good Talk Productions ve Tsiporah Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Dizinin oyuncu kadrosundaki isimler Alyssa Milano (Charmed), Yunjin Kim (Lost), Rochelle Aytes (Work It), Jes Macallan, Jason George (Grey's Anatomy), Brett Tucker (Spartacus: Vengeance), Erik Stocklin, Rob Mayes (The Client List), Jennifer Esposito (Blue Bloods) ve Tabrett Bethell olarak sıralanmaktadır.

3 Haziran 2013 tarihinde çıkış yapan dizi toplam 3 sezon 39 bölüm yayınlanmıştır. 3 Eylül 2015 tarihinde 3. sezon finalini yapmıştır. Yayınlanan sezonları 13 bölümden oluşmaktadır. 4. sezonu ise 14 bölümden oluşacaktır. 4. sezon prömiyerini önümüzdeki Haziran ayında yapması beklenmektedir. 

Dizi de Savannah 'Savi' (Alyssa Milano), April Malloy (Rochelle Aytes), Dr. Karen Kim (Yunjin Kim) ve Josslyn 'Joss' Carver (Jes Macallan) isimli dört kadının aşkları, tutkuları, seks hayatları, sırları, yalanları, aldatmaları ve arkadaşlık ilişkileri konu edilmektedir.

Bu Yazı Toplam 2534 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM