Facebookta Paylaş Tweetle

Motive Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Tarih
02 Mar 2016
Yazar

Motive Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Dexter ve The Mentalist'in yaratıcısı Daniel Cerone tarafından yaratılan 'Motive' Kanada kanalı CTV'de gösterilen suç temalı drama dizilerinden biridir.

Cerone ile birlikte dizide Erin Haskett, James Thorpe, Lindsay Macadam, Louise Clark, Rob LaBelle, Rob Merilees ve Dennis Heaton yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Üretimi Bell Media, Foundation Features ve Lark Productions şirketleri tarafından yapılmakta, bölümleri ortalama 40-43 dakika sürmektedir.

Amerika'da ABC kanalında iki sezon gösterilen dizi düşük reytinglerinden dolayı yayından kaldırıldı. CTV ise diziye sahip çıkarak dördüncü sezona kadar diziyi yeniledi. Sezonları 13 bölümden oluşan dizinin toplam 3 sezon ve 39 bölümü yayınlandı. 4. sezon prömiyeri 22 Mart'ta gösterime girecek ve aynı zamanda final sezonu olacaktır.

Dizinin oyuncu kadrosundaki isimler Kristin Lehman (The Killing), Louis Ferreira (Stargate Universe), Brendan Penny (Whistler), Lauren Holly (NCIS), Cameron Bright, Roger Cross (Continuum), Valerie Tian ve Warren Christie (Alphas) olarak sıralanmaktadır.

Dizinin konusu, aynı zamanda bir anne olan Dedektif Angelika "Angie" Flynn (Kristin Lehman) etrafında döner. Her bölüm başlangıcında katil ve kurban izleyicilere gösterilir. Soruşturmalar, suça yol açan olaylar ve ayrıntılar flashbacklerle ortaya dökülür.

Bu Yazı Toplam 2413 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM