Facebookta Paylaş Tweetle

Orange is The New Black 4. Sezon Onayı Aldı!

Tarih
17 Nis 2015
Yazar

Orange is The New Black 4. Sezon Onayı Aldı!

3. Sezonu 12 Haziran 2015 tarihinde yayınlanacak olan Netflix'in 12 adaylık elde ederek üçünü kazanan Emmy ödüllü komedi-dram-suç dizisi Orange Is The New Black 4. sezon onayını aldı.

Jenji Kohan tarafından yaratılan dizinin kadrosundaki oyuncular Taylor Schilling, Laura Prepon, Michael J. Harney, Michelle Hurst, Kate Mulgrew, Jason Biggs, Uzo Aduba, Danielle Brooks, Natasha Lyonne, Taryn Manning, Selenis Leyva, Adrienne C. Moore, Dascha Polanco, Nick Sandow, Yael Stone ve Samira Wiley şeklinde sıralanıyor.

İlk 2 sezonu ile beğenilen ve eleştirmenler tarafından olumlu notlar alan dizinin erken onay alması beklentileri yükseltiyor.

Konusu itibari ile Piper Chapman (Taylor Schilling) etrafında gelişen dizi New York City'de geçiyor. Chapman'ın yaşamında herşey yolunda gitmek üzereyken ve evlilik hazırlıkları peşindeyken üniversite yıllarında işlediği bir suçtan ötürü 15 ay ceza alarak mahkum edilir. Cezasına sebep olan kişi üniversitede tanıdığı uyuşturucu satıcısı kız arkadaşı Alex Vause (Laura Prepon) ile aynı federal hapishaneye düşer. Bir süre sonra da birlikteliklerine devam ederek hapishanedeki mahkumlarla uğraşırlar. Konforlu yaşamını bırakıp alışık olmadığı bir düzene girmesi Chapman için kolay olmayacaktır.

Dizinin 4. sezonu 2016 yılının ortalarında izleyicileri ile buluşacak.

Bu Yazı Toplam 1760 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM