Facebookta Paylaş Tweetle

Wayward Pines Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
04 Mar 2016
Yazar

Wayward Pines Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Amerikalı yazar Blake Crouch'un aynı isimli romanından uyarlanan 'Wayward Pines' Fox kanalının gizem, gerilim ve bilim kurgu türündeki dizilerinden biridir.

Chad Hodge (Runaway) tarafından oluşturulmuş ve senaryosu geliştirilmiştir. Hodge ile birlikte Donald De Line, Ashwin Rajan ve M. Night Shyamalan dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Üretimi Blinding Edge Pictures, De Line Pictures, Storyland ve FX Productions şirketleri tarafından yapılan dizinin bölümleri ortalama 42-44 dakika sürmektedir.

Dizinin oyuncu kadrosundaki isimler birçok dizide karşımıza çıkan ve en iyi "Crash" filmi ile bilinen, Oscar adaylığı da bulunan aktör Matt Dillon, Carla Gugino (Entourage), Toby Jones (The Girl), Shannyn Sossamon (Mistresses, Sleepy Hollow), Reed Diamond (Agents of S.H.I.E.L.D.), Tim Griffin (Covert Affairs), Charlie Tahan, Juliette Lewis, Oscar ödüllü aktris Melissa Leo (The Fighter) ve Terrence Howard (Empire) olarak sıralanmaktadır.

14 Mayıs 2015 tarihinde çıkış yapan dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşmaktadır. Dizinin kaderi ile ilgili uzun süre ses çıkmayınca iptal edildiği düşünülmüş, gecikmeli olarak 2. sezon onayı aldığı duyurulmuştur. İkinci sezon prömiyer tarihi 25 Mayıs 2016 olarak açıklanmıştır.

Dizide herşeyin mükemmel olduğu gizemli bir kasabanın hiçbir şekilde dış dünya ile iletişimi olmaması konu ediliyor. İki arkadaşının kaybolması sonucu ajan Ethan Burke (Matt Dillon) kasabaya gelir. Kasabanın dünya ile bağlantısı bulunmamaktadır ve ajan Ethan Burke'de artık kayıp durumundadır.

Bu Yazı Toplam 2437 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM