Facebookta Paylaş Tweetle

Dominion 2. Sezon Ne Zaman?

Tarih
19 Nis 2015
Yazar

Dominion 2. Sezon Ne Zaman?

Syfy kanalının melekler ile insanlar arasındaki çatışmalarını anlatan doğaüstü dizisi Dominon'un 2. sezon bölümlerinin yayınlanmasına az bir süre kaldı.

1. sezonu 13 bölüm olarak planlanan dizi 8. bölümde sezon finalini yapmış kanalın dizinin hayranları tarafından tepki almasına neden olmuştu.

Hatta dizinin iptal edileceğine dair haberler yayılmaya başlamıştı. Tüm bunların sebebi düşük reytingler ve dizinin izleyiciye umduğunu verememesinden kaynaklanıyordu. Buna rağmen Syfy kanalı (25 Eylül 2014 tarihinde) 13 bölümden oluşacak 2. sezon açıklaması yaparak dizinin sıkı takipçilerini sevindirmişti.

Dizi 2010 yılında çekilen Peter Schink ve Scott Stewart'ın yazdığı, Scott Stewart'ın yönettiği, başrollerinde Paul Bettany, Lucas Black ve Tyrese Gibson'un oynadığı Legion (Kıyamet Melekleri) isimli sinema filminin diziye uyarlanmış halidir.

Oyuncu kadrosunu Christopher Egan, Tom Wisdom, Roxanne McKee, Luke Allen-Gale, Shivani Ghai, Rosalind Halstead, Anthony Head ve Alan Dale oluşturmaktadır.

25 yıl önce tanrı kaybolmuş bunun sebebi insanoğlu gösterilerek Gabriel (Cebrail-Carl Beukes) tarafından bir melekler ordusu kurulmuş. Ancak Michael (Mikail-Tom Wisdom) insanların yanında durarak insanlığın kurtarıcısı olduğuna inanılan Alex Lannen (Christopher Egan) ile birlikte Gabriel'e karşı savaşır.

Dominion 9 Temmuz 2015 tarihinde 2. sezonu ile Syfy ekranlarında izleyicileri ile buluşacak.

Bu Yazı Toplam 1873 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM