Facebookta Paylaş Tweetle

Black-ish 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
04 Mar 2016
Yazar

Black-ish 3. Sezon Onayı Aldı

ABC Kenya Barris tarafından oluşturulan, her geçen gün izleyi kitlesini arttıran ve eleştirmenler tarafından övgüler alan sitcom komedi dizisi Black-ish için üçüncü sezon onayını verdi.

Anthony Anderson'ın yapımcılığını ve başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Tracee Ellis Ross, Yara Shahidi, Marcus Scribner, Miles Brown, Marsai Martin, Jeff Meacham ve Jenifer Lewis rol almaktadır.

Brian Dobbins, Helen Sugland, Jonathan Groff, Kenya Barris, Larry Wilmore, Paul Young, Laurence Fishburne, Peter Principato ve Tom Russo'da yönetici yapımcı olarak hizmet veren isimlerdir.

Dizinin üretimi ABC Studios, Khalabo Ink Society, Cinema Gypsy Productions ve Principato-Young Entertainment şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Sezonları 24 bölümden oluşan dizinin toplam 40 bölümü yayınlanmış ve ikinci sezon gösterimi devam etmektedir. 3. sezon prömiyerini ise yine Eylül ayında yapması beklenmektedir.

Dizinin ilk sezona göre reytingleri oldukça düşmüş durumda. Birinci sezon prömiyeri 11.04 milyon, ikinci sezon prömiyeri ise 7.30 milyon izlenme oranı elde etmiştir.

Bu Yazı Toplam 1841 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM