Facebookta Paylaş Tweetle

Orphan Black 3. Sezon Başladı!

Tarih
19 Nis 2015
Yazar

Orphan Black 3. Sezon Başladı!

BBC kanalının bilimkurgu-gerilim dizisi Orphan Black, 18 Nisan 2015 tarihinde 3. sezona ilk bölümü ile giriş yaptı. Birinci ve ikinci sezonu 10 bölüm olarak yayınlanan dizinin 3. sezonu da 10 bölümden oluşacak.

Graeme Manson ve John Fawcett tarafından yaratılan dizinin oyuncu kadrosunda Tatiana Maslany, Dylan Bruce, Jordan Gavaris, Kevin Hanchard, Michael Mando, Maria Doyle Kennedy, Évelyne Brochu ve Ari Millen rol alıyor.

Dizinin 3. sezon kadrosunda, Shameles dizinde Steve karakterini canlandıran Justin Chatwin, Lost Girl dizisinde Kenzi olarak tanıdığımız Ksenia Solo'da yer alacak.

Dizi, düzensiz bir hayat süren, koruyucu bir aile tarafından yetiştirilmiş Sarah Manning (Tatiana Maslany) adında bir kızın kendine çok benzeyen birinin intiharından sonra onun kimliğine geçmesini anlatır. Yerine geçtiği kişinin mesleğine de sahip olur ve artık bir polistir. Bir süre sonra Sarah'nın dikkatini birşey çeker. Birbirine tıpatıp benzeyen başka insanlar olduğunu farkeder. Aslında Sarah'nın yerine geçtiği insanda dahil olmak üzere bu insanlar klonlanmıştır. Fakat kim tarafından ve ne için? Bu durum karşısında kafasındaki soruları gidermek için cevaplar arayışına girer.

Bu Yazı Toplam 1369 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM