Facebookta Paylaş Tweetle

Preacher Başrol Oyuncusunu Buldu!

Tarih
20 Nis 2015
Yazar

Preacher Başrol Oyuncusunu Buldu!

AMC kanalı 90'lı yılların beğeni ile okunan çizgi romanı Preacher'i 2013 yılında yaptığı bir açıklama ile TV ekranlarına getireceğini duyurmuştu.

7 Şubat 2014 tarihinde ise kamu açıklaması yaparak resmi bir pilot emri verdi. Garth Ennis tarafından yazılan ve Steve Dillon tarafından çizilen popüler romanı dizide canlandıracak karakterlerde tek tek netleşmeye başladı.

Yapımcılığını Evan Goldberg, Seth Rogen ve Sam Catlin'in üstlendiği dizinin başrolünde Agent Carter dizisinde Howard Stark karakterini canlandıran Dominic Cooper yer alacak. Dominic Cooper, Preacher dizisinde inancını yitirmiş Teksas'lı rahip Jesse Custer karakterine hayat verecek.

Ruth Negga ise dizinin kadın başrol oyuncusu olarak yer alacak. Tulip O'Hare karakterini canlandıracak olan Etiyopya'lı oyuncu daha önce Agents of S.H.I.E.L.D dizisinde Reaina olarak boy göstermişti. Dizide kiralık katili canlandıran Tulip O'Hare, Custer'in eski kız arkadaşı olarak yer alacak.

Joe Gilgun ise İrlandalı bir vampir ve Custer'in en iyi arkadaşı olan, alkolik Cassidy karakteri ile karşımıza çıkacak.

 

Merak edenler için dizinin konusuna biraz değinelim:

Tanrı'nın cenneti terk etmesinin ardından oluşan kaos sırasında bir melek ve bir şeytanın ilişkisinden "Genesis" isimli inanılmaz güçlere sahip yeni bir varlık doğar. Bu doğaüstü varlık dünyaya kaçarak Jesse Custer isimli Teksas'lı bir rahibin bedenini ele geçirir. Yaşamı tamamen değişen Custer, eski kız arkadaşı Tulip ve vampir arkadaşı Cassidy ile birlikte tanrıyı bulmak ve olanlardan hesap sormak için yollara düşer. Genesis'in olağanüstü güçlerinden korkan melekler, Jesse Custer'e engel olmak ve onu öldürmesi için Western tarzı silahşör olan Saint of Killers'i mezardan çıkarır.

Konusu itibari ile heyecanlı ve güzel bir dizi olacağa benziyor. 2015 Aralık ayında dizinin ekranlarda olacağına dair tahminler yürütülmektedir.

Bu Yazı Toplam 1743 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM