Facebookta Paylaş Tweetle

Guilt Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
10 Mar 2016
Yazar

Guilt Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

'Guilt' Freeform kanalının 2015 yılında siparişi verilen, 2016 yılı içerisinde gösterime girmesi beklenen drama türündeki dizilerinden biridir.

Dizinin konusu 8 yıl boyunca İtalya'da ülke gündemini meşgul eden, "Kercher Cinayeti", "Meredith davası", "Amanda Knox" isimleri ile anılan gerçek bir olayı anımsatmaktadır. Vahşice işlenen cinayetin ardından ilk etapta suçlu bulunan Amerikalı üniversite öğrencisi Amanda Knox sonrasında aklanmış, itiraz nedeni ile yargılama tekrar yapılmış ve neticesinde hakim beraat kararı vermiştir.

"Guilt" 2007 yapımı "The Game Plan" filminin senaristleri Kathryn Price ve Nichole Millard tarafından oluşturulmuştur. Stephen McPherson'un yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizi BV Family Productions ve Sea to Sky Entertainment şirketleri tarafından üretilmektedir. Pilot bölüm Gary Fleder (Kingdom, Scorpion) tarafından yönetilmiştir.

Dizinin oyuncu kadrosundaki isimler Emily Tremaine (The Blacklist), Daisy Head, Billy Zane (Titanic, Mad Dogs), Cristian Solimeno, Naomi Ryan, Kevin Ryan (Copper), Zachary Fall, Simona Brown, Sam Cassidy ve Dinita Gohill olarak sıralanmaktadır.

Konusu, Londra'da beraber yaşadıkları en iyi arkadaşının vahşi bir cinayete kurban gitmesinin ardından birinci dereceden şüpheli durumuna düşen Grace (Daisy Head) adındaki Amerikalı bir kız öğrenciyi merkezine almaktadır.

Titanik filminin başarılı aktörü Billy Zane dizide ukala ve kurnaz savunma avukatı "Stan" karakterini canlandıracaktır.

Bu Yazı Toplam 4145 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM