Facebookta Paylaş Tweetle

Sarah Jessica Parker Divorce ile Dönüyor!

Tarih
21 Nis 2015
Yazar

Sarah Jessica Parker Divorce ile Dönüyor!

1998-2004 yılları arasında HBO ekranlarını fetheden komedi dizisi Sex And The City'nin Altın Küre ve Emmy Ödüllü yıldızı Sarah Jessica Parker, HBO kanalı için yeni bir komedi dizisine imza attı.

11 yıl aradan sonra Divorce (Boşanma) isimli komedi dizisi ile yeniden hayranlarının gönlünü fethedecek oyuncu, dizinin yapımcılığını da üstleniyor.

Mini dizi olarak ekranlara gelecek olan Divorce, uzun yıllar sürecek bir boşanma hikayesini konu alacak. Ünlü oyuncu ise Frances isimli boşanma taraflarından birini canlandıracak. Hayatını yeniden değerlendiren Frances, evliliğini tekrar gözden geçirme kararı alır. Hayata yeni bir başlangıç yapmak istese de bunun sandığı kadar kolay olmadığını fark edecek.

Sideaways filmindeki başarısı ile Oscar'a aday gösterilen, Broke Trail dizisinde ise Emmy Ödülü kazanan Thomas Haden Church ise Frances'in kocası Robert rolünde yer alacak. Karısının aldığı boşanma kararına hazırlıksız yakalanan Robert, o ana kadar herşeyin yolunda gittiğini zannetmektedir.

Frances'in kız arkadaşları Diane'yi Molly Shannon, Dallas'ı ise Mad Men dizisinden tanıdığımız Talia Balsam canlandıracak.

Şu anda en çok merak edilen konulardan birisi Sarah Parker'ın Sex And The City'deki aynı başarıyı yakalayıp yakalayamayacağı.

Senaristliğini Sharon Horgan'ın yapacağı dizinin çekimlerine önümüzdeki yaz aylarında başlanması planlanıyor. Horgan, Aaron Kaplan ve Paul Simms ile birlikte dizinin yapımcıları arasında da yer alıyor. New York'ta yapılacak pilot bölümün çekimlerini ise Jesse Peretz yönetecek.

Dizinin 2015 yılının sonlarına doğru HBO kanalında yayınlanması beklenmektedir.

Bu Yazı Toplam 1698 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM