Facebookta Paylaş Tweetle

Emerald City Geri Dönüyor!

Tarih
23 Nis 2015
Yazar

Emerald City Geri Dönüyor!

L. Frank Baum tarafından yazılmış 'Wizard of Oz' (Oz Büyücüsü) kitap serisinden uyarlanmış Emerald City, geçen sezon yayınlanma kararı almış olmasına rağmen ani bir değişiklikle dizinin iptal edildiği duyurulmuştu.

Josh Friedman ve Matthew Arnold tarafından geliştirilen dizinin, NBC kanalı ile anlaşamaması sonucu dizinin iptal edildiği öne sürülmüştü. Ancak Emerald City'nin ekranlara geri dönüyor olması aradaki tüm olumsuzlukların giderildiğini gösteriyor.

Josh Friedman ve Matthew Arnold ile anlaşamayan kanal, projenin yapımcılığını ve senaristliğini bu sefer David Schulner'e teslim etti. David Schulner bu güne kadar What About Brian, Tell Me You Love Me, Marchlands, Dracula, The Event, Do No Harm, Trauma gibi bir çok ünlü dizinin yapımcılığını ve senaristliğini üstlenmiştir.

Diziye ikinci bir fırsat sunulmasının ardından NBC kanalı 1. sezon için diziye 10 bölümlük sipariş verdi. Yayın tarihi net olarak belli olmayan dizinin bu sefer seyircisi ile buluşacağına kesin gözü ile bakılıyor.

Dizi, Dorothy Gale adındaki genç bir kızın K9 polis köpeği ile birlikte dolaşırken bir hortuma yakalanması sonrasında başka bir evrene düşmeleri ile başlıyor. Acımasızlıklarla ve tehlikelerle dolu bir evrene düşen Dorothy, kendini krallıklar savaşının kanlı mücadeleleri arasında buluyor.

Bu Yazı Toplam 1667 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM