Facebookta Paylaş Tweetle

The Astronaut Wives Club 18 Haziran’da Ekranlarda

Tarih
23 Nis 2015
Yazar

The Astronaut Wives Club 18 Haziran’da Ekranlarda

Müjdeli bir haberimiz var! 24 Temmuz 2014 tarihinde gösterilmesi beklenirken, yaratıcı değişiklikler nedeni ile ertelenen bilimkurgu/dram dizisi Astronaut Wives Club 18 Haziran 2015 tarihinde ABC kanalında izleyicileri ile buluşacak.

Lily Koppel'ın en çok satan kitapları arasında yer alan ve Stephanie Savage tarafından TV'ye uyarlanan Astronaut Wives Club'ın konusu gerçek bir hikayeye dayanmaktadır. 1960 yıllarında geçen dizid de NASA'nın Mercury, Apollo ve Gemini gibi projelerde çalışan ve tarihin akışını değiştiren astronotların eşlerinin yaşadıkları sıkıntılar anlatılmaktadır. Anlatılan ve yaşanan birçok olay gerçek yaşamdan konu edinmiştir.

İlk etapta sadece Mercury üzerine oturtulması beklenen dizi daha sonra yapımcılar tarafından geliştirilmiş ve Apollo ve Gemini görevleri de konuya dahil edilmiş. İnsanoğlunun aya ilk kez ayak basmasını ve öncesinde yaşananları anlatacak dizide gerçek dışına çıkılmamasına özen gösterilmiş.

Dizinin oyuncu kadrosunda da ciddi isimler bulunuyor. Dominique McElligott ve Yvonne Strahovski'nin başrollerini oynayacağı dizi de Odette Annable, Joanna García, Erin Cummings, Azure Parsons, Zoe Boyle, Bret Harrison, Aaron McCusker, Wilson Bethel, Kenneth Mitchell ve Desmond Harrington yer alıyor.

Dizinin 1. sezonu 10 bölümden oluşacaktır.

Bu Yazı Toplam 1282 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM