Facebookta Paylaş Tweetle

Criminal Minds: Beyond Borders Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
17 Mar 2016
Yazar

Criminal Minds: Beyond Borders Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Criminal Minds'in spin-off projesi olarak uyarlanan 'Criminal Minds: Beyond Borders' CBS kanalının yeni sezon polisiye, dram, gerilim türündeki dizilerinden biridir.

Erica Messer tarafından oluşturulan dizide Mark Gordon, Nick Pepper ve Adam Glass yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Üretimi ABC Studios, CBS Television Studios ve The Mark Gordon Company şirketleri tarafından yapılmakta, bölümleri ortalama 40-45 dakika sürmektedir.

Dizinin oyuncu kadrosundaki isimler Oscar adaylığı da bulunan Emmy ve Altın Küre ödüllü Amerikalı aktör Gary Sinise (CSI: NY), Alana de la Garza (Law & Order, Forever), Daniel Henney (Criminal Minds, Hawaii Five-0), Tyler James Williams (The Walking Dead) ve Annie Funke (The Affair) olarak sıralanmaktadır.

İlk tanıtımı 8 Nisan 2015 tarihinde yayınlanan Criminal Minds'in 10. sezon 19. bölümü içinde yapılan dizinin orijinal çıkış tarihi 16 Mart 2016 olarak ayarlanmıştır. "The Harmful One" isimli ilk bölüm ABD'de dün yayınlanmıştır.

Dizi, uluslararası topraklarda Amerikan vatandaşlarının karşı karşıya kaldığı suç davalarını çözmeye çalışan FBI'ın seçkin ajanlarından oluşan bir ekibi merkezine almaktadır.

Bu Yazı Toplam 3315 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM