Facebookta Paylaş Tweetle

Dice Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
17 Mar 2016
Yazar

Dice Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Amerikalı senarist Scot Armstrong tarafından oluşturulan 'Dice' Showtime kanalının sitcom türündeki yaklaşan komedi dizilerinden biridir.

Senarist ve aynı zamanda film yapımcısı olan Armstrong "Road Trip", "Old School" ve "Search Party" gibi filmlere yaptığı çalışmalar ile bilinir. Dizide yönetici yapımcı olarak Armstrong ile birlikte Sean Furst, Bryan Furst, Richard Shepard, Bruce Rubenstein ve Andrew Dice Clay hizmet vermektedir.

Üretimi Fox 21 Television Studios şirketi tarafından yapılan dizinin bölümleri ortalama 22 dakikadan oluşacaktır.

Amerikalı komedyen ve aktör Andrew Dice Clay'ın (Vinyl) yarı gerçek kendi hayatının kurgulandığı ve başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Kevin Corrigan (The Mentalist, Fringe), Natasha Leggero (Another Period), Lorraine Bracco (Rizzoli & Isles), Oscar ödüllü oyuncu Adrien Brody (The Pianist), Chris Williams (Silicon Valley), Kurt Koehler (The Middle), Michael Rapaport (Friends, Prison Break), Wayne Newton, Criss Angel ve Rita Rudner (Melissa & Joey) gibi isimler rol almaktadır.

Las Vegas'ta geçecek hikayede hem kumar borçlarını ödemek hem de ailesine destek olmak için kariyerini yeniden canlandırmaya çalışan Dice'in yarı kurgusal hayatı işlenecektir.

Başlangıç olarak altı bölüm sipariş verilen dizinin prömiyer tarihi 10 Nisan 2016 olarak açıklanmıştır. İlk bölüm "Elvis" olarak adlandırılmıştır.

Bu Yazı Toplam 2107 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM