Facebookta Paylaş Tweetle

American Gothic ve BrainDead Başlama Tarihleri Açıklandı

Tarih
17 Mar 2016
Yazar

American Gothic ve BrainDead Başlama Tarihleri Açıklandı

CBS kanalının yeni dönem iki drama dizisi American Gothic ve BrainDead'in ne zaman başlayacağı belli oldu.

Robert King ve eşi Michelle King tarafından oluşturulan "Braindead"in ilk sezonu 13 bölümden oluşacaktır. CBS Television Studios tarafından üretilen dizinin başrollerinde Mary Elizabeth Winstead, Aaron Tveit, Nikki M. James, Johnny Ray Gill, Danny Pino ve Tony Shalhoub rol almaktadır.

Komedi ve gerilim türündeki dizi Washington'da'ki ilk işine başlayan Laurel'in (Mary Elizabeth Winstead) hükümetin çalışmaları durduğunu keşfetmesi ile başlar. Durumu araştıran Laurel hükümetin önemli yetkililerinin beyinlerinin uzaylılar tarafından yenildiğini öğrenir...

BrainDead 13 Haziran 2016 tarihinde ilk bölümü ile izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Corinne Brinkerhoff (The Good Wife, Boston Legal) ve James Frey tarafından oluşturulan "American Gothic" ise Boston'un önemli bir patriğini merkezine alacak. Dizide, yakın zamanda kaybettikleri babalarının seri katil olduğunu öğrenen ve onun bir yardımcısını araştıran ailenin hikayesi anlatılacaktır.

Amblin Television ve CBS Television Studios şirketleri tarafından üretimi yapılan dizinin başrollerinde ise Justin Chatwin, Megan Ketch, Antony Starr, Juliet Rylance, Stephanie Leonidas ve Gabriel Bateman rol almaktadır.

13 bölümden oluşacak ilk sezonun prömiyer tarihi 22 Haziran 2016 Çarşamba günü olarak açıklanmıştır.

Bu Yazı Toplam 3131 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM