Facebookta Paylaş Tweetle

The Reaper Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2017)

Tarih
18 Mar 2016
Yazar

The Reaper Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2017)

ABD Özel Harekat Birliği'nde sniper olarak görev yapan Nicholas Irving'in otobiyografisine dayanan 'The Reaper' NBC kanalının yaklaşan drama türündeki mini dizilerinden biridir.

Senaryo geliştirmesi ve dizi uyarlaması "Conan the Barbarian", "Doctor Strange" filmlerinin yaratıcısı Tom Donnelly & Joshua Oppenheimer ikilisi tarafından yapılmıştır. İkili ile birlikte Brendan Deneen, Marc Resnick, Bob Weinstein ve Harvey Weinstein yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Üretimi The Weinstein Company ve Macmillan Entertainment şirketleri tarafından yapılan dizi altı saatlik mini dizi olarak gösterime sunulacaktır.

Dizi, "Reaper (Azrail)" lakaplı 3. Ranger Taburu askeri Çavuş Nicholas Irving'in gerçek yaşamına dayanır. İlk Afro-Amerikan keskin nişancı ünvanına sahip olan Nick, Afganistan'da ki 100 günlük görevi sırasında yaşanan savaşta AR-15 keskin nişancı tüfeği ile 33 kişiyi öldürmüştür. Afganistan Savaşı'nın çatışmalarının en şiddetli olduğu dönemlerde, yaşadıkları zorluklara rağmen ondan çok da farklı olmayan gözcüsü Pemberton ile yaşadıkları mükemmel dostluk konu edilmektedir.

Dizinin oyuncu kadrosu henüz şekillenmemiştir. Gelişmeler ilerledikçe sayfamız güncellenecektir.

Bu Yazı Toplam 2327 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM