Facebookta Paylaş Tweetle

Shadowhunters Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

Tarih
25 Nis 2015
Yazar

Shadowhunters Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

Cassandra Clare tarafından yazılan Shadowhunters diğer adıyla The Mortal Instruments 2013 yılında beyazperdeye uyarlanmıştı.

Aynı eser yapımcılığını üstlenecek Ed Decter,  McG,  Bob Shaye,  Michael Lynne ve Michael Reisz tarafından çok yakında ABC Family ekranlarında karşımıza çıkacak.

Dizinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş şekillenirken başrolde oynayacak erkek oyuncu belli oldu.

Jace Wayland karakterini sinema filminde Jamie Campbell Bower canlandırmıştı. TV serisinde ise başrol olarak 2014 yılında çekilen Vampir Akademisi (Vampire Academy), 2012 yapımı Sen Gitmeden Önce (Not Fade Away) gibi filmlerde rol alan Dominic Sherwood uygun görüldü.

Clary Fray karakterini canlandıracak kadın başrol oyuncusu ise henüz belli olmadı ve kimin oynayacağı merak konusu. Filmde bu karakteri ünlü pop/rock şarkıcısı Phil Collins'in kızı Lily Collins canlandırmıştı.

Shadowhunter insan ve melek karışımı, genellikle şeytanları avlayan doğaüstü güçlere sahip bir melezdir. Clary Fray 18. doğum gününe geldiğinde kendisinin bir Shadowhunter olduğunu öğrenir. Annesinin kaçırılmasının ardından Clary bir başka Shadowhunter'lardan Jace (Dominic Sherwood) ve en yakın arkadaşı Simon Lewis ile birlikte kaderine doğru sürüklenir.

Dizinin çekimleri Toronto'da yapılmaktadır ve 2016 yılında ekranlarda olması planlanmaktadır.

Bu Yazı Toplam 2954 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM