Facebookta Paylaş Tweetle

Beyond Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
18 Mar 2016
Yazar

Beyond Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Adam Nussdorf tarafından oluşturulan 'Beyond' Freeform kanalının yaklaşan doğaüstü temalı drama dizilerinden biridir.

Dizinin aynı zamanda yapımcısı olan Adam Nussdorf "Once Upon a Time in Wonderland", "TRON: Uprising" ve "Lost" dizilerine yaptığı çalışmalar ile de bilinir. Yönetici yapımcı olarak ayrıca Tim Kring (Heroes), Zak Kadison, Justin Levy ve Brian Kavanaugh-Jones hizmet vermektedir. Dizinin üretimi ise Automatik ve Imperative Entertainment şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Pilot bölümü 2015 yılında start alan ve Lee Toland Krieger (The Age of Adaline) tarafından yönetilen dizinin gösteriminin bu yıl içerisinde yapılması beklenmektedir.

Oyuncu kadrosundaki isimler Burkely Duffield (Minority Report), Jordan Calloway (Recovery Road), Dilan Gwyn (Da Vinci's Demons), Romy Rosemont (Prison Break, Glee), Michael McGrady (Southland, Ray Donovan), Jonathan Whitesell (The 100), Parveen Kaur (The Strain), Nicole Anthony (iZombie), Toby Levins (The 100), Catherine Lough Haggquist (Continuum), Dean Petriw (Falling Skies), Dylan Schmid ve Natalie Skye (Motive) olarak sıralanmaktadır.

Dizi, 12 yıl sonra komadan uyanan ve tehlikeli bir komplonun içine düşürülmek üzereyken doğaüstü yetenekleri olduğunu keşfeden Holden (Burkely Duffield) isimli genç bir adamı merkezine almaktadır.

Romy Rosemont Holden'in annesi Diane, Michael McGrady Holden'in babası Tom, Jonathan Whitesell ise abisi Luke olarak dizide rol alacaktır.

Bu Yazı Toplam 9817 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

3 Yorum


 • Avatar

  Selçuk Ayvacı diyor ki:

  Ankara / 17-10-2016 21:32:33

  "Dizinin prömiyer tarihi 2 Ocak 2017 olarak açıklanmıştır."

 • Avatar

  Selçuk Ayvacı diyor ki:

  Ankara / 15-04-2016 15:39:44

  "Dizinin başlama tarihi henüz açıklanmamıştır. Başlama tarihi açıklanan dizileri "Dizi Takvimi" bölümümüzden takip edebilirsiniz."

 • Avatar

  Olcay diyor ki:

  Ankara / 15-04-2016 13:56:13

  "Tam tarihi yokmu dizinin acaba hiç bi yerde bulamadım."

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM