Facebookta Paylaş Tweetle

Daredevil 2. Sezon Onayı Aldı!

Tarih
26 Nis 2015
Yazar

Daredevil 2. Sezon Onayı Aldı!

Yaklaşık 3 hafta önce (10 Nisan) Netflix dizi izleme platformunda 1. sezonun 13 bölümden oluşan tamamı yayınlanan Daredevil 2. sezon onayını alarak hayranlarını sevindirdi. İzlenme rekorları kıran dizi Netflix'e de yeni aboneler kazandırdı.

Daredevil'ın 2. sezonu da 13 bölümden oluşacak ve 2016 yılında izleyicilerin karşısına çıkacak. Yapımcı koltuğuna ise Steven S. DeKnight kadrodan çıkarılarak yerine Doug Petrie ve Marco Ramirez oturacak. Drew Goddard ve Jeph Loeb ilk sezon olduğu gibi 2. sezonda dizinin yapımcıları arasında yer alacak.

Dizide, gündüzleri avukatlık yapan, geceleri ise sıradışı kimliği ile suçlularla mücadele eden kör ama olağanüstü gelişmiş duyulara sahip süper bir Marvel çizgi roman kahramanın hikayesi anlatılmaktadır.

Kadrosunda Charlie Cox, Deborah Ann Woll, Elden Henson, Toby Leonard Moore, Vondie Curtis-Hall, Bob Gunton, Ayelet Zurer, Rosario Dawson ve Vincent D'Onofrio gibi oyuncuları barındıran dizide Matt Murdock (Daredevil) karakterini Charlie Cox canlandırmaktadır. İngiliz aktör daha önce Boardwalk Empire dizisinde ”Owen Slater” karakterini canlandırmış, Downton Abbey dizisinde de yer almıştı.

Bu Yazı Toplam 1482 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM