Facebookta Paylaş Tweetle

Murder in The First 2. Sezon Ne Zaman?

Tarih
27 Nis 2015
Yazar

Murder in The First 2. Sezon Ne Zaman?

TNT kanalının suç draması dizisi Murder In The First ilk kez 9 Haziran 2014 tarihinde izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Sevilen dizi 1. sezon yayınlanan 10 bölümün ardından 2. sezon içinde 12 Eylül 2014 tarihinde 10 bölümlük yeni sipariş almıştı.

Dizinin 2. sezon başlama tarihi kesinleşti.

Steven Bochco ve Eric Lodal tarafından yaratılan dizinin oyuncu kadrosunda Taye Diggs, Kathleen Robertson, Richard Schiff, James Cromwell, Ian Anthony Dale, Nicole Ari Parker, Raphael Sbarge, Lombardo Boyer, Tom Felton ve Steven Weber gibi isimler bulunuyor.

İlk etapta mini dizi olarak planlanan Murder in the First, dizi ekibi ile kanal yöneticilerinin mutabakatı sonucu uzun soluklu bir diziye çevrildi. Reytingleri her ne kadar yüksek olmasa da düşük bütçesinden dolayı kanal tarafından 2. sezon onayını aldı. İlk sezon ortalama 4.7 milyon izleyiciyi ekranlara kilitlemeyi başarmış görünüyor.

Taye Diggs San Francisco Cinayet Masası'nda görev yapan Dedektif Terry'i canlandırıyor. Kathleen Robertson ise dava arkadaşı Dedektif Hildy Mulligan olarak karşımıza çıkıyor. Birbiri ile alakasız gibi görünen iki cinayeti soruşturmaya başlayan dedektifler, soruşturma derinleştikçe cinayetlerin aslında birbiri ile birçok ortak bağlantısı olduğunu keşfederler. Yargılama sürecine kadar konunun ele alındığı dizi de davanın her aşaması detaylı bir şekilde izleyiciye sunulmuş.

Murder in The First 8 Haziran 2015 tarihinde 2. sezonu ile TNT kanalında izleyicileri ile buluşacak.

Bu Yazı Toplam 1807 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM