Facebookta Paylaş Tweetle

Scorpion 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
25 Mar 2016
Yazar

Scorpion 3. Sezon Onayı Aldı

CBS Nick Santora tarafından oluşturulan aksiyon, drama dizisi Scorpion için üçüncü sezon onayını verdi.

Uzman bir ekibin yeteneklerini ve becerilerini kullanarak dünya üzerindeki karmaşık sorunların çözülmeye çalışıldığı dizinin başrollerinde Elyes Gabel, Katharine McPhee, Eddie Kaye Thomas, Jadyn Wong, Ari Stidham, Robert Patrick ve Riley B. Smith rol almaktadır. Üretimi ise CBS Television Studios tarafından yapılmaktadır.

İlk bölümü ile 22 Eylül 2014 tarihinde çıkış yapan dizinin ilk sezonu 22, ikinci sezonu 24 bölümden oluşmaktadır. 4 bölüm sonra ikinci sezon finalini yapacak olan dizinin izlenme oranları ilk sezona göre biraz düşmüştür. Şu ana kadar yayınlanan ikinci sezon bölümleri 18-49 demografik yaş arası ortalama 9,83 milyon izleyici ve 1.81 reyting derecesi elde etmiştir. Geçen sezon ise bölüm başına ortalama 10,96 milyon izleyici ve 2.3 reyting başarısı elde etmiştir.

CBS Scorpion ile birlikte Blue Bloods, Elementary, Hawaii Five-0, Madam Secretary, Mom, Ncis: Los Angeles, Ncis: New Orleans ve 2 Broke Girls dizilerine de yeni sezon onaylarını vermiştir. The Big Bang Theory ve NCIS dizilerinin onayı ise geçtiğimiz haftalarda verilmişti.

Bu Yazı Toplam 3270 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM