Facebookta Paylaş Tweetle

Elementary 5. Sezon Onayı Aldı

Tarih
25 Mar 2016
Yazar

Elementary 5. Sezon Onayı Aldı

Robert Doherty tarafından oluşturulan CBS kanalının suç draması Elementary beşinci sezon onayını aldı.

Sir Arthur Conan Doyle'nin klasik "Sherlock Holmes" karakteri modernize edimiş hali ile Amerika'da ki maceralarına devam edecek...

Jonny Lee Miller'in "Sherlock Holmes" karakterini canlandırdığı dizide Lucy Liu "Dr. Joan Watson" olarak rol almaktadır. Ayrıca Aidan Quinn, Jon Michael Hill ve John Noble'in de yıldızları arasında olduğu dizinin üretimi CBS Television Studios ve Timberman/Beverly Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır.

27 Eylül 2012 tarihinde çıkış yapan dizinin sezonları 24 bölümden oluşmakta ve 4. sezon gösterimi devam etmektedir. Ayrıca bu sezon yayın günü perşembe günlerinden Pazar günlerine taşındı. Bu hamle reytinglerde çok fazla etki yaratmış gibi görünmüyor. En son yayınlanan 17. bölüm 18-49 yaş arası 5,28 milyon izleyici toplamıştır. 4. sezonun şimdiye kadar yayınlanan bölümleri ise 18-49 yaş arası ortalama 5.79 milyon izleyici ve 1.03 reyting derecesi elde etmiştir. Geçtiğimiz sezonla kıyasladığımızda %20 oranında bir düşüş söz konusudur.

Dizide Robert Doherty ile birlikte Craig Sweeny, Sarah Timberman, Carl Beverly, John Coles, John Polson ve Jason Tracey yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Bu Yazı Toplam 2517 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM