Facebookta Paylaş Tweetle

Mom 4. Sezon Onayı Aldı

Tarih
25 Mar 2016
Yazar

Mom 4. Sezon Onayı Aldı

CBS Anna Faris ve Allison Janney'in başrolünü paylaştığı sitcom türündeki komedi dizisi Mom için dördüncü sezon onayını verdi.

Chuck Lorre, Eddie Gorodetsky ve Gemma Baker tarafından oluşturulan dizi Chuck Lorre Productions ve Warner Bros. Television şirketleri tarafından üretilmektedir.

Sezonları 22'şer bölümden oluşan dizi ilk kez 23 Eylül 2013 tarihinde çıkış yapmıştır. Halen üçüncü sezon gösterimi devam etmekte ve 16. bölümü 7 Nisan'da yayınlanacaktır.

İkinci sezon ilk sezona göre yükselişe geçen dizi, üçüncü sezon yine ilk sezondaki seviyesine gerilemiştir. Birinci sezon prömiyeri 8,34 milyon, ikinci sezon prömiyeri 11,79 milyon, üçüncü sezon prömiyeri ise 7,28 milyon izleyici toplamıştır. Geçen sezon ile kıyaslandığında %20 oranında bir düşüş vardır. Üçüncü sezon yayınlanan bölümleri 18-49 yaş arası ortalama 7.9 milyon izleyici ve 1.71 reyting derecesi elde etmiştir. Dizinin yaratıcısı Chuck Lorre'ın diğer sitcom dizileri kadar başarılı olmasa da 4. sezon onayını almayı başarmıştır.

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Sadie Calvano, Nate Corddry, Matt L. Jones, French Stewart ve Spencer Daniels rol almaktadır. Chuck Lorre, Eddie Gorodetsky ve Nick Bakay ise yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Ayrıca 2014 ve 2015 yıllarında düzenlenen Primetime Emmy Ödüllerinde Allison Janney iki kez "Bir Komedi Dizisinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu" ödülü kazanmıştır.

Bu Yazı Toplam 2827 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM