Facebookta Paylaş Tweetle

2 Broke Girls 6. Sezon Onayı Aldı

Tarih
25 Mar 2016
Yazar

2 Broke Girls 6. Sezon Onayı Aldı

Başrollerini Kat Dennings ve Beth Behrs'in paylaştığı CBS kanalının sitcom türündeki komedi dizisi 2 Broke Girls altıncı sezon için yenilendi.

Michael Patrick King ve Whitney Cummings tarafından oluşturulan dizinin beşinci sezon gösterimi devam etmektedir. Beşinci sezonun en son yayınlanan 15. bölümü 6,54 milyon izleyici toplamıştır. Dizi toplam 22 bölüm sonunda 5. sezon finalini yapacaktır. Beşinci sezon izlenme oranları önceki sezonlara göre biraz azalmış olsa da rakamlar hala sitcom dizisi için güçlü sayılır. Beşinci sezon bölüm başına ortalama 6,4 milyon izleyiciye sahiptir. Geçen sezon ise bölüm başına 7,84 milyon izleyici ortalaması elde etmiştir.

Warner Bros. Television tarafından üretimi yapılan dizide ayrıca Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy ve Jennifer Coolidge rol almaktadır.

CBS 2 Broke Girls ile birlikte Blue Bloods, Elementary, Hawaii Five-0, Madam Secretary, Mom, Ncis: Los Angeles, Ncis: New Orleans ve Scorpion dizilerine de yeni sezon onaylarını vermiştir. The Big Bang Theory ve NCIS dizilerinin onayı ise geçtiğimiz haftalarda verilmişti.

Bu Yazı Toplam 9051 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM