Facebookta Paylaş Tweetle

NCIS: Los Angeles 8. Sezon Onayı Aldı

Tarih
25 Mar 2016
Yazar

NCIS: Los Angeles 8. Sezon Onayı Aldı

Shane Brennan tarafından oluşturulan CBS kanalının aksiyon, drama dizisi Ncis: Los Angeles sekizinci sezon için yenilendi.

Ncis: Los Angeles'ın maceraları devam ediyor. CBS 2016-2017 sezonu için diziye sekizinci sezon onayı verdiklerini bugün açıkladı.

NCIS'in spin-off projesi olarak oluşturulan dizide, Deniz Kuvvetleri Kriminal Araştırma Servisi'ne bağlı OSP isimli özel bir birime bağlı ajanların, ulusun güvenliğini tehdit eden tehlikeli suçluluları hayatları pahasına yakalamaları işlenmektedir.

Shane Brennan Productions ve CBS Television Studios şirketleri tarafından üretilen dizinin başrollerinde LL Cool J, Chris O’Donnell, Linda Hunt, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Barrett Foa, Renée Felice Smith ve Miguel Ferrer rol almaktadır.

7. sezon gösterimi devam eden dizinin son yayınlanan 19. bölümü 18-49 demografik yaş arası 8,76 milyon izleyici toplamıştır. 7. sezon toplam 24 bölümden oluşacaktır.

İlk 5 sezon ile kıyaslama yapıldığında dizi 6. ve 7. sezon ciddi derecede izleyici kaybı yaşamıştır. Ancak yine de reytingleri iyi sayılacak durumdadır. 7. sezon yayınlanan bölümleri 18-49 demografik yaş arası bölüm başı ortalama 8,75 milyon izleyici ve 1.34 reyting derecesi elde etmiştir.

Bu Yazı Toplam 3029 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM