Facebookta Paylaş Tweetle

The Last Ship 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tarih
26 Mar 2016
Yazar

The Last Ship 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

TNT kanalının kıyamet sonrası drama, gerilim dizisi The Last Ship'in 3. sezon başlama tarihi açıklandı. Ayrıca yeni sezona ait bir de fragman yayınlandı.

William Brinkley'in romanından uyarlanan aksiyon, drama serisi 12 Haziran'da iki saatlik prömiyeri ile dönmeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl yayınlanan dizinin 2. sezonu 18-49 ve 25-54 arası yetişkinlerde kablolu kanalın en iyi yaz dizisi sıralamasında 5. sıraya yerleşti.

Başrollerini Eric Dane (Grey’s Anatomy), Bridget Regan (Agent Carter), Adam Baldwin (Firefly, Chuck), Travis Van Winkle (Heart of Dixie), Marissa Neitling (Leverage) ve Jocko Sims'in (Masters of Sex) paylaştığı dizinin üretimi Channel Road Productions, Platinum Dunes ve TNT Original Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır. Michael Bay, Brad Fuller ve Andrew Form ise yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Hank Steinberg (Without a Trace, The Nine) ve Steven Kane'in (The Closer) yaratıcısı ve sorumlusu oldukları dizinin yönetmenliğini ise Paul Holahan ve Michael Katleman yapmaktadır.

William Brinkley 1988 yılında yazdığı en popüler romanından uyarlanan "The Last Ship" dünya nüfusunun %80'ini o güne kadar görülmemiş bir virüsün kırıp geçtiği küresel bir felaketi anlatıyor. "Nathan James" adlı Amerikan Deniz Kuvvetleri Destroyeri'nin komutanı Yarbay Tom Chandler (Eric Dane) ve mürettabatı virüsün aşısını bularak sağ kalanları kurtarmak arayışı içerisindedir.

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Charles Parnell (Pariah), Christina Elmore (Fruitvale Station), Bren Foster (Days of Our Lives) ve Kevin Michael Martin rol almaktadır.

Bu Yazı Toplam 4943 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM