Facebookta Paylaş Tweetle

Graceland 3. Sezon Ne Zaman?

Tarih
28 Nis 2015
Yazar

Graceland 3. Sezon Ne Zaman?

2. Sezon izleyicilere bekleneni veremeyen ve reytinglerinde büyük düşüş yaşayan USA Network kanalının ajan dizisi Graceland yine de 3. sezon onayını almayı geçtiğimiz Kasım ayında başarmıştı.

3. Sezonu 13 bölümden oluşacak dizinin başlama tarihi de netleşti.

Yapımcılığını ve senaristliğini Jeff Eastin'in yaptığı dizi ilk kez 6 haziran 2013 tarihinde ekranlara gelerek izleyicilerinin karşısına çıktı. Yaz aylarının en iyilerinden biri olarak 1. sezonu kapatan dizi 2. sezon hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı ve izlenme oranları neredeyse %50 civarında düşüş yaşadı. 1. Sezon 18-49 yaş arası ortalama 2.24 milyon izleyicinin 0,7 reytingle izlediği dizi, 2 sezon 0,5 reyting ve 1.25 milyon izleyiciye kendini seyrettirmiş.

Dizinin iptal edilmemesinin bir diğer sebebi ise dizinin yapım şirketi Fox Studios ve Jeff Eastin'in USA Network ile yaptığı en az 3 yıllık anlaşma olsa gerek. Buna rağmen ikinci sezon bölüm başına 3.2 milyon dolar bütçe ayrılmışken, 3. sezon bölüm başına bütçesi 2.5 milyon dolara indirildi. 3. sezon bekleneni verememesi durumunda dizinin ekranlara veda edeceği de su götürmez bir gerçek. Kanal başkanı Chris McCumber'a bakacak olursak ''Üçüncü sezon hiç kuşku yok ki bizleri hop oturup hop kaldırmaya devam edecek.''

Daniel Sunjata, Aaron Tveit, Brandon Jay McLaren, Vanessa Ferlito, Manny Montana ve Serinda Swan gibi oyuncuları kadrosunda bulunduran dizi, aynı evde yaşayan fakat farklı teşkilatlarda çalışan ajanların hikayesini konu alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise herhangi bir değişiklik yok.

Dizi, "B-Positive" isimli bölümü ile 25 Haziran 2015 tarihinde 3. sezona merhaba diyecek.

Bu Yazı Toplam 1581 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM