Facebookta Paylaş Tweetle

Rizzoli & Isles 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tarih
30 Mar 2016
Yazar

Rizzoli & Isles 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

TNT kanalının yüksek reytingli polisiye, suç draması dizisi Rizzoli & Isles bu yaz yedinci ve son sezonu ile geri dönüyor.

Angie Harmon ve Sasha Alexander ikilisinin başrollerini paylaştığı dizi ilk bölümü ile 2010 yılında gösterime girdi. İlk bölümü 7,55 milyon izleyici toplayan dizi kablolu kanalın en çok izlenen birinci gösterisi oldu. 2008 yılında yayınlanan ve ilk bölümü 7.7 milyon izleyici toplayan kanalın bir başka dizisi "Raising the Bar" dan sonra tüm zamanların en çok izlenen galasına sahip ikinci dizisi olarak bir rekora imza attı. Her yıl kanalın "Top 5" listesinde gösterilen dizi, 25-54 arası yetişkinlerde ise "Top 10" sıralamasında yer almaktadır. Dizinin 6. sezonu dijital ve mobil platformlarda bölüm başına 11,5 milyon izleyici ortalamasına ulaşmıştır.

Warner Horizon Television ve Ostar Entertainment şirketleri tarafından üretimi yapılan dizide Bill Haber, Jan Nash, Greg Prange ve Ken Hanes yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Tess Gerritsen'in çok satan kitabından uyarlanan dizinin senaryosu Janet Tamaro tarafından geliştirilmiştir.

13 bölümden oluşacak 7. sezonu aynı zamanda son sezonu olacak dizinin başlama tarihi 6 Haziran 2016 Pazartesi olarak açıklanmıştır.

Bu Yazı Toplam 3491 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM