Facebookta Paylaş Tweetle

Major Crimes 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tarih
30 Mar 2016
Yazar

Major Crimes 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Closer'ın spin-off projesi olarak ekranlara taşınan TNT kanalının suç draması dizisi Major Crimes'in beşinci sezon başlama tarihi açıklandı.

Dizide, Los Angeles Polis Departmanı'nda kurulu bir ekibin yüksek profilli suçları araştırması ve suçluları yakalaması konu edilmektedir.

İki kez Oscar'a aday gösterilmiş Amerikalı aktris Mary McDonnell'ın ekibin lideri Sharon Raydor karakterini canlandırdığı dizide ayrıca G.W. Bailey, Tony Denison, Michael Paul Chan, Raymond Cruz, Phillip P. Keene, Kearran Giovanni, Jonathan Del Arco ve Robert Gossett rol almaktadır. Ayrıca üçüncü sezon Graham Patrick Martin dizinin düzenli kadrosuna dahil edilmiştir.

Amerika'nın ikinci büyük kentinde ki en kötü ve en zorlu cinayet suçlarını çözmeye çalışan ekip, beşinci sezon tam kadro geri dönecektir.

Dizinin dördüncü sezonu dijital ve mobil platformlarda bölüm başına 10,3 milyon izleyici ortalamasına sahiptir.

Üretimi The Shephard/Robin Company, Walking Entropy, Inc. ve Warner Bros. Television şirketleri tarafından yapılan dizide James Duff, Greer Shephard, Michael M. Robin, Rick Wallace, Adam Belanoff, Mike Berchem ve Duppy Demetrius yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

13 bölümden oluşacak 5. sezon başlama tarihi 13 Haziran 2016 Pazartesi olarak açıklanmıştır.

Bu Yazı Toplam 1509 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM