Facebookta Paylaş Tweetle

Younger 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
29 Nis 2015
Yazar

Younger 2. Sezon Onayı Aldı

Pamela Redmond Satran'ın aynı adlı romanından uyarlanan, Darren Star tarafından geliştirilen TVLand kanalının çiçeği burnunda komedi dizisi 'Younger' kanal tarafından 12 bölümden oluşacak 2. sezon için onaylandı.

31 Mart 2015 tarihinde pilot bölümü ile ekranlarda yerini alan "Younger", ilk sezonuna 9 Haziran 2015 tarihinde "The Old Ma'am and the C" isimli 12. bölümü ile veda edecek. Tek kamera ile çekilen dizinin her bölümü ortalama 20-22 dakika sürüyor. Dizinin ilk sezon çekimleri Brooklyn ve New York'ta gerçekleşti.

Yapımcı kadrosunda ise Darren Star, Larry W. Jones ve Keith Cox gibi isimler bulunuyor. Emmy Ödüllü Darren Star aynı zamanda Melrose Place ve Sex and the City gibi bir çok önemli yapıta imzasını atmış ünlü bir yazar ve yönetmendir.

Dizinin oyuncu kadrosunda Sutton Foster, Debi Mazar, Miriam Şor, Nico Tortorella ve Hilary Duff gibi isimler yer alıyor. Sutton Foster, ABC Family kanalında 2012 yılında yayınlanan Bunheads isimli bir başka komedi dizisinde başrol oynayarak Michelle Simms karakterini canlandırmıştı. Dizi umduğunu bulamadı ve 2013 yılında iptal edildi. Beyazperde de ise 2013 yapımı The Angriest Man in Brooklyn (Asabi Adam) komedi-dram filminde Adela karakteri ile rol almıştı.

TVLine'ın yaptığı açıklamada, iddiaya göre "Younger" Nick Nite, Hulu, VOD ve TVLand.com dahil olmak üzere birçok online platformda yaklaşık 20 milyon kişi tarafından izlenmiş. Dizinin Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında da büyük bir takipçi artışı yaşanmış. Öyle ki Facebook takipçisi %70 artış sağlarken, Instagram takipçileride %63 oranında yükselmiş.

Dizi, eşinden boşandıktan sonra iş aramaya koyulan 40 yaşındaki Liza Miller'in (Sutton Foster) iş bulabilmek için kendini genç gösterme çabalarını anlatır. Oldukça yaşlı göründüğünü farkeden Liza kendini arkadaşı Maggie'nin (Debi Mazar) yardımıyla yeni baştan yaratır. Görünüş olarak 20'li yaşlarına dönen Liza bir yayıncılık şirketinde asistan olarak işe başlar ve olaylar gelişir. Hilary Duff ise Kelsey Peters karakteri ile Liza'nın iş arkadaşlarından birini canlandırır.

21 Haziran 2015 tarihinde Younger resmi olarak 12 bölümden oluşacak 2. sezon onayını aldı. 2. Sezonun ne zaman yayınlanacağı ise henüz belli değil.

Bu Yazı Toplam 2050 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM