Facebookta Paylaş Tweetle

UnREAL 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tarih
01 Nis 2016
Yazar

UnREAL 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Lifetime'ın kara komedi türündeki drama dizisi Unreal'in takipçisi iseniz 2. sezon başlama tarihini takvimlerinize not alın.

Shiri Appleby ve Constance Zimmer'in başrolünü paylaştığı diz popüler bir flört programının izlenmesi ve ilgi çekmesi için kamera arkasında yaşanan girişimleri anlatıyor.

Marti Noxon ve Sarah Gertrude Shapiro tarafından oluşturulan dizinin ikinci sezonu da 10 bölümden oluşacaktır. Başlama tarihi ise 6 Haziran 2016 Pazartesi günü olarak açıklanmıştır.

İkinci sezon geri dönen oyuncular Craig Bierko, Josh Kelly, Jeffrey Bowyer-Chapman ile birlikte yeni katılanlar profesyonel Amerikan futbol ligi oyuncusu Darius Hill, Michael Rady, Christopher Cousins, Bruce Davison, Gentry White, Monica Barbaro, Denée Benton, Meagan Tandy, Kim Matula, Lindsay Musil, Monique Ganderton, Jessica Sipos, Elizabeth Whitmere, Sunita Prasad ve Karissa Tynes olarak açıklanmıştır.

A+E Studios tarafından üretimi yapılan dizide Noxon ve Shapiro ile birlikte Robert M. Sertner, Bill Davenport, Sally DeSipio ve Stacy Rukeyser yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Bu Yazı Toplam 2187 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM