Facebookta Paylaş Tweetle

Stan Lee's Lucky Man Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
05 Nis 2016
Yazar

Stan Lee's Lucky Man Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

İrlandalı aktör James Nesbitt'in başrolünü paylaştığı Stan Lee's Lucky Man Sky1 kanalının suç draması dizilerinden biridir.

Dizi, Örümcek Adam, Fantastik Dörtlü, X-Men, Daredevil, Hulk ve Iron Man gibi çizgi roman karakterlerini yaratan Amerikalı çizgi roman yazarı Stan Lee ve Neil Biswas tarafından oluşturulmuştur. İkili ile birlikte Gill Champion da dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Carnival Films ve POW! Entertainment şirketleri tarafından üretimi yapılan dizinin bölümleri ortalama 44 dakika sürmektedir. Çekimleri ise Londra'da yapılmıştır.

"En İyi İngiliz Komedyen" ödüllü James Nesbitt'in başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Eve Best (Nurse Jackie), Sienna Guillory (Luther, Fortitude), Amara Karan, BAFTA ödüllü oyuncu Darren Boyd (Luther) ve Steven Mackintosh (Luther) rol almaktadır.

22 Ocak 2016 tarihinde çıkış yapan dizinin 10 bölümden oluşan ilk sezonu 25 Mart'ta sona ermiştir. Bölüm başına ortalama 1,9 milyon izleyici toplamış ve 24 Mart'ta 2. sezon için yenilenmiştir.

Konusu

Dizi, Londra Cinayet Birimi Dedektifi "Harry Clayton"u (James Nesbitt) merkezine almaktadır. Harry işinde yetenekli ancak kumar bağımlılığı olan ve kumarhane sahibine borcu olan sorunlu biridir. Bu yüzden eşi "Anna" (Eve Best) çocuğunu da yanına alarak onu terketmiştir. Kumarhane de "Eve" (Sienna Guillory) isimli gizemli bir kadınla tanıştığında Harry'nin hayatı değişir. Eve ile bir gece geçirdikten sonra koluna takılmış antika bir bilezikle uyanır. Bilezik ona muazzam bir şans getirirken, diğerlerine karşı eşit miktarda kötü şans vermektedir.

Bu Yazı Toplam 2739 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM