Facebookta Paylaş Tweetle

Undercover Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2016)

Tarih
05 Nis 2016
Yazar

Undercover Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2016)

BAFTA ödüllü İngiliz senarist Peter Moffat (The Village) tarafından yazılan 'Undercover' BBC One kanalının altı bölümlük drama dizilerinden biridir.

Richard Stokes'in (Torchwood) yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin çekimlerini İngiliz yönetmen James Hawes (Doctor Who) yapmıştır.

3 Nisan 2016 tarihinde çıkış yapan ve ilk bölümü 5,2 milyon izlenme oranı elde eden dizinin bölümleri ortalama 60 dakika sürmektedir.

2004 yapımı "Hotel Rwanda" filminde gösterdiği performansı ile Oscar'a aday gösterilen (kazanamadı) Sophie Okonedo'nun başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Adrian Lester (Merlin), Dennis Haysbert (24, Backstrom), Derek Riddell (Happy Valley), Phil Davis (Death in Paradise), Tamara Lawrence ve Daniel Ezra rol almaktadır.

"Undercover" cinayetten yargılanarak idama mahkum edilmiş Rudy Jones'un (Dennis Haysbert) masumiyetini kanıtlamak için uzun zamandır hukuk mücadelesi veren İngiliz Avukat Maya Cobbina'nın hayatını ve ailesini (Sophie Okonedo) merkezine alır. Rudy Jones artık zehirli iğne ile Louisiana'da idam edilecektir. Bu adaletsiz sistemin değişmesini isteyen Rudy'nin son sözleri "Büyük Oyna" olmuştur. Kulağında tekrar eden bu son sözlerle birlikte Maya Londra'ya döner ve önemli bir pozisyonda başsavcılığın başına getirilir. Kocası Nick Johnson (Adrian Lester) kendisini eşi ve çocuklarına adamış biridir. Ancak gizemli geçmişi ve sakladığı yalanlar Maya'yı rahatsız etmeye başlar.

Bu Yazı Toplam 4284 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM