Facebookta Paylaş Tweetle

Grimm 6. Sezon Onayı Aldı

Tarih
06 Nis 2016
Yazar

Grimm 6. Sezon Onayı Aldı

Grimm hayranları için iyi haberler geldi. NBC beşinci sezonu devam eden doğaüstü drama dizisini altıncı sezon için yenilediğini açıkladı.

Grimm Masalları'ndan esinlenerek uyarlanan dizide doğaüstü varlıkları görebilme yeteneğine sahip cinayet dedektifi Nick Burkhardt'ın (David Giuntoli) suçluları yakalaması ve insanlarla bu varlıklar arasındaki dengeyi sağlaması işlenmektedir. Dizide ayrıca Russell Hornsby, Silas Weir Mitchell, Reggie Lee, Sasha Roiz, Bree Turner ve Claire Coffee rol almaktadır.

Şu ana kadar yayınlanan tüm sezonlarla kıyaslandığında 5. sezon dizinin reytingleri biraz düşmüştür. 5. sezon yayınlanan tüm bölümlerine bakıldığında 18-49 yaş arası bölüm başına 3,97 milyon izlenme oranı elde etmiştir.

Yenileme haberi NBC Entertainment Başkanı Jennifer Salke tarafından yapıldı. Salke üreticilere ve oyunculara beş sezondur gösterdikleri performanslarından dolayı övgüler yağdırarak yaratıklarla dolu yepyeni bir dünya yarattıklarını açıkladı. Ayrıca dizinin sadık bir hayran kitlesi olduğunu dile getirerek önümüzdeki sezon neler olacağını görmek için sabırsızlandığını söyledi.

Bu Yazı Toplam 1702 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM