Facebookta Paylaş Tweetle

Revenge İptal Edildi

Tarih
04 May 2015
Yazar

Revenge İptal Edildi

ABC kanalında 4 sezondur devam eden psikolojik gerilim dizisi Revenge için sonlandırma kararı alındı. 10 Mayıs 2015 tarihinde son bölümü ile final yapacak olan dizinin 5. sezonu olmayacak.

21 Eylül 2011 tarihinden beri ekranlarda olan dizi Mike Kelley tarafından yaratıldı. Sezonları 22 bölümden oluşan dizinin son sezonu ise 23 bölüm ve toplamda 89 bölüm yayında kalmış oluyor. Birçok ödüle adaylığı da bulunan Revenge, bu adaylıkların beşini de kazanmış durumda.

Başarılı bir çıkış yapan ancak grafiği her geçen sezon düşen, sezon ortasında başrol oyuncusu Madeleine Stowe'un diziden ayrılmasıyla izleyicilerini tamamen kaybeden dizi sonuçta iptal edildi. 2. Sezonun ortasından sonra düşmeye başlayan reytingler, birbirine bağlanamayan konular sadık bir izleyici kitlesi olsa da bu durum kanal patronlarını yeteri kadar tatmin etmedi. ABC kanalının bu sene en kötü reytingine sahip dizileri arasında yerini aldı.

Kanal müdürü yapım ekibine ve izleyicilere teşekkür ederek Revenge'nin iptal edildiğini duyurdu.

Dizinin iptali ile ilgili yapımcılardan Sunil Nayar'da bir açıklama yaptı. Açıklamasında "4. Sezona girişmenin bir hata olduğunu ve dizinin resmi olarak iptal edildiğini, iyi bir final ile izleyicilere veda edeceklerini" duyurdu.

Dizinin yaratıcısı Mike Kelley ise yaptığı açıklamada "ABC kanalının diziye 3 ay ara vermesinin ardından böyle bir sonu tahmin ettiklerini, böyle bir son istemedikleri halde dizide istediklerinin çoğunu izleyicilere verdiklerini" belirtti.

Dizinin hayranları tarafından oluşturulan bazı fan sitelerinde ABC'nin iptal kararından vazgeçmesi için kampanya başlatıldı.

Bu Yazı Toplam 1484 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM