Facebookta Paylaş Tweetle

Aquarius Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
05 May 2015
Yazar

Aquarius Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

NBC kanalının yeni suç draması olan, başrollerini David Duchovny ve Gethin Anthony'nin paylaşacağı Aquarius geri sayıma başladı.

The X-Files ve Californication dizilerinin efsane başrol oyuncusu David Duchovny'nin ve Game of Thrones'in Renly Baratheon karakterini canlandıran Gethin Anthony'nin yer alacağı dizinin 28 Mayıs 2015 tarihinde galası yapılacak.

İlk sezonu 13 bölümden oluşacak olan dizinin asıl sürprizi ise tüm bölümlerinin 29 Mayıs 2015 tarihinde NBC'nin internet sitesinde yayınlanacak olması. Netflix'in geçtiğimiz günlerde Daredevil dizisinin tüm bölümlerini yayınlaması ile başlattığı akıma NBC'de katıldı. Dileyen toplu halde diziyi internetten reklamsız seyretme imkanı bulabileceği gibi, her hafta tek bölüm olarak da NBC kanalında izleyicilerine sunulacak.

John McNamara'nın yarattığı ve yapımcılığını Marty Adelstein, David Duchovny ve Melanie Greene ile birlikte üstlendiği dizinin diğer oyuncuları ise Grey Damon, Emma Dumont, Claire Holt, Chance Kelly olarak sıralanıyor.

Konusu

1967 yılında geçen dizi, Amerikan tarihinin en tanınmış suçlularından biri olan seri katil Charles Manson'un (Gethin Anthony) gerçekleştirdiği cinayetleri çözmeye ve suçluyu yakalamaya çalışan dedektif Sam Hodiak'ı (David Duchovny) merkezine alıyor.

Bu Yazı Toplam 1696 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM