Facebookta Paylaş Tweetle

Defiance 3. Sezon Ne Zaman?

Tarih
05 May 2015
Yazar

Defiance 3. Sezon Ne Zaman?

Syfy kanalının bilimkurgu dizisi Defiance'nin 3. sezon başlama tarihi netleşti. 13 Bölümden oluşacak 3. sezon çok yakında izleyicileri ile buluşacak.

25 Eylül 2014 tarihinde 3. sezon için 13 bölümlük sipariş alan Defiance, 12 Haziran 2015 tarihinde ekranlara gelecek. Senaristliğini ve yapımcılığını Rockne S. O'Bannon, Kevin Murphy ve Michael Taylor'un üstlendiği dizi Universal Cable Productions işbirliği ile yaratılmıştır.

Başrollerini Grant Bowler (Joshua Nolan) ve Julie Benz'in (Amanda Rosewater) paylaştığı dizideki diğer oyuncular Stephanie Leonidas, Tony Curran, Jaime Murray, Graham Greene, Mia Kirshner, Jesse Rath ve James Murray olarak sıralanmaktadır.

 

Yakın bir gelecekte geçen dizinin konusu;

Süpernova patlaması sonucu gezegenleri yok olan Votan'ların dünyaya yerleşmesini konu alıyor. İlk etapta küçük bir grubun yerleşmesine dünyalılar tarafından onay verilse de uzay gemilerinde uyku formunda olan milyonlarca Votan'ın da dünyaya gelmesi için görüşmeler yapılmaktadır. Bu duruma dünyalılar razı olmasa da bilinmeyen bir sebepten dolayı Votanların uzay gemileri dünyaya düşer. Binlerce Votan hayatını kaybederken oluşan kimyasal maddeler dünyanın dengelerini bozarak coğrafi değişikliklere ve mutasyonlara sebep olur. Farklı bitki türleri ve tehlikeli yaratıkların oluştuğu dünya yaşanmaz bir hale dönüşür. Dünyalılar ve Votanlar ittifak kurarak birlikte yaşamaya çalışsalar da her canlı kendi ırkının hayatta kalabilmesi için mücadele etmektedir.

Bu Yazı Toplam 1795 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM