Facebookta Paylaş Tweetle

Constantine İptal Edildi

Tarih
10 May 2015
Yazar

Constantine İptal Edildi

2. Sezon olacak mı, iptal edilir mi, edilmez mi tartışmalarından sonra NBC nihai kararını açıkladı. Reytingleri sürekli değişen Constantine büyük umutlarla başladığı macerasına erken veda etmek zorunda kaldı.

Geçtiğimiz Ekim ayında ilk bölümü ile ekranlara gelen DC Comics karakteri Constantine, yayınlanan 13 bölümün ardından 8 Mayıs 2015 tarihinde NBC tarafından diziyi bitirme kararı alındı. Kanallar tarafından güven veren diziler genellikle 13 bölümün ardından ekstra siparişle 22 bölüme çıkartılırken Constantine'nin sipariş almaması "acaba dizi iptal mi edilecek" tartışmalarını çoktan başlatmıştı. Aslında kanal dizinin iptal edileceğine dair sinyalleri çoktan vermeye başlamıştı. Warner Bros'un tüm çabalarına rağmen NBC 2. sezon siparişi vermeyeceğini belirtti.

Daniel Cerone ve David S. Goyer tarafından geliştirilen dizi de başrolleri Matt Ryan, Angélica Celaya, Charles Halford ve Harold Perrineau paylaşıyordu. Geçmişteki günahlarından dolayı lanetlenen iblis avcısı John Constantine'in (Matt Ryan) maceraları konu ediliyordu.

Diziyi takip eden biri olarak şahsi fikrim dizi gayet güzel ilerliyordu ve en azından bir sezon daha şans verilmeliydi. Umarım başka bir kanalda kaldığı yerden devam ederek tekrar karşımıza çıkar.

Bu Yazı Toplam 1527 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM