Facebookta Paylaş Tweetle

iZombie 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
10 May 2015
Yazar

iZombie 2. Sezon Onayı Aldı

Chris Roberson ve Michael Allred çizgi romanından uyarlanan, Rob Thomas ve Diane Ruggiero-Wright tarafından CW kanalı için geliştirilen suç, dram, korku ve komediyi içinde barındıran iZombie dizisi 2. sezon için onayı kaptı.

İlk sezonu 13 bölümden oluşacak dizinin ilk bölümü 17 Mart 2015 tarihinde ekranlara gelmişti. Halen bölümleri devam eden dizi 6 Mayıs 2015 tarihinde 2. sezon için yenilendi.

Başrolünde Rose McIver'in yer aldığı dizinin kadrosunda Malcolm Goodwin, Rahul Kohli, Robert Buckley ve David Anders gibi oyuncular da yer alıyor. Rose McIver daha önce Masters of Sex dizisinde Vivian Scully olarak, Once Upon a Time dizisinde ise Tinker Bell karakteri ile karşımıza çıkmıştı.

Olivia "Liv" Moore (Rose McIver) ismindeki bir tıp öğrencisi zombiye dönüştükten sonra beslenmek için beyin yemesi gerekmektedir. İnsanlara zarar vermeden bu ihtiyacını gidermek için adli tıpta işe giren ve ölülerin beyni ile beslenen Liv, yediği beyinlerin anılarını da yaşamaktadır. İnsanlığını korumak adına yerel polis dedektifi Clive Babinaux (Malcolm Googwin) ile işbirliği yaparak cinayetlerin çözülmesine yardımcı olur.

Dizi, 9 Haziran'da yayınlanacak olan "Blaine's World" isimli bölümü ile sezonu kapatacak.

Bu Yazı Toplam 1600 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM