Facebookta Paylaş Tweetle

Forever İptal Edildi

Tarih
10 May 2015
Yazar

Forever İptal Edildi

ABC kanalı suç draması Forever'ı 1. sezonun ardından iptal ettiğini duyurdu. Matt Miller tarafından yaratılan dizi 22. bölümün ardından ekranlara veda etti.

Pilot bölümü 8,26 kişi tarafından izlenen, reytingleri her bölüm azalma gösteren ve sezon ortalamasını 4,93 milyon izleyici ile kapatan Forever için sonunda iptal kararı alındı.

İptal kararını dizinin başrol oyuncusu Ioan Gruffudd 'un eşi Alice Evans attığı bir twett ile duyurdu. Dizinin iptal edilmesi hayranları tarafından tepki ile karşılandı.

Kadrosunda Ioan Gruffudd, Alana De La Garza, Joel David Moore, Donnie Keshawarz, Lorraine Toussaint, Judd Hirsch ve Burn Gorman gibi oyuncuların yer aldığı dizi ilk olarak 22 Eylül 2014 tarihinde ekranlara gelmişti.

Dizi, 200 yıldır yaşayan ölümsüz bir adamın Dr Henry Morgan (Ioan Gruffudd) sırlarla dolu hayatını konu edinmektedir. Ölümü yaşasa da her seferinde denizin ortasında çıplak bir şekilde dirilerek hayatına devam eden Henry Morgan, New York Polis Departmanı'nın adli tıp bölümünde çalışmaktadır. Dedektif Jo Martinez (Alana De La Garza) ile birlikte cinayetleri çözmekle uğraşırken gizemli biri tarafından birgün bir telefon gelir. Kimliği saklı kişi Henry Morgan'ı sırrını bilmekle tehdit eder. Bir yandan cinayet davalarını çözmekle meşgul iken diğer yandan bu kişi ile uğraşmak zorunda kalır.

Bu Yazı Toplam 1857 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM