Facebookta Paylaş Tweetle

Horace and Pete Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
16 Nis 2016
Yazar

Horace and Pete Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Amerikalı komedyen Louis C.K. tarafından oluşturulan 'Horace and Pete' Louis C.K.'nın başrolünü paylaştığı ve kendi sitesinde gösterime sunduğu komedi-drama dizilerinden biridir.

Ünlü komedyen ayrıca FX kanalında 5 sezondur gösterilen "Louie" dizisinin de yaratıcısı ve başrol oyuncusudur.

Sağlam bir oyuncu kadrosuna sahip dizinin başrollerinde ayrıca Steve Buscemi (Boardwalk Empire, Fargo), birçok kez Emmy ve Altın Küre Ödülü kazanan Edie Falco (Oz, The Sopranos, Nurse Jackie), Oscar ödüllü yapımcı ve aktör Steven Wright, Kurt Metzger (Inside Amy Schumer), birden fazla Emmy ve Altın Küre ödülü bulunan Alan Alda (M*A*S*H, The Blacklist) ve 2 Oscar, 2 Emmy, 5 Altın Küre ödülü bulunan Jessica Lange (American Horror Story) rol almaktadır.

Pig Newton, Inc. şirketi tarafından üretimi yapılan dizide Louis C.K., M. Blair Breard, Dave Becky, Vernon Chatman ve Dino Stamatopoulos yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

İlk bölümü 30 Ocak 2016 tarihinde hiçbir duyuru olmaksızın C.K.'nın kendi web sitesinde yayınlanmış ve 10 bölümün ardından 2 Nisan'da sona ermiştir.

Dizi, Brooklyn'de yer alan "Horace ve Pete" adında köhne bir barda geçmektedir. 1916 yılından beri nesilden nesile geçen aile yadigarı barı hep "Horace" ve "Pete" adında aile bireyleri işletmiştir. Şimdiki işletmenleri de 7. nesilden 49 yaşındaki Horace Wittel (Louis C.K.) ve 52 yaşındaki kuzeni Pete'dir (Steve Buscemi). Geleneklerine bağlı olarak işletilen barda içkiler asla birbirine karıştırılmadığı gibi sadece "Budweiser" marka bira satılmaktadır. Servis fiyatları yeni müşteriye ve düzenli müşteriye göre değişkenlik göstermektedir. Bölüm boyunca bu barda yaşanan günlük olaylar, yaklaşan seçimler, v.b konular kara komedi olarak ele alınmaktadır.

Bu Yazı Toplam 3534 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM