Facebookta Paylaş Tweetle

Awkward Konusu - Tanıtım (Dizi 2011)

Tarih
17 Nis 2016
Yazar

Awkward Konusu - Tanıtım (Dizi 2011)

Beşinci sezonu ile gösterimi devam eden 'Awkward' MTV kanalının komedi-drama türündeki dizilerinden biridir.

Lauren Iungerich tarafından oluşturulan dizinin 5. sezonu aynı zamanda final sezonudur. Iungerich ile birlikte ayrıca Erin Ehrlich, Chris Alberghini ve Mike Chessler yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Robert West'in yapımcı olarak görev aldığı dizinin üretimi ise Remote Productions, Mosquito Productions, Crazy Cat Lady Productions ve MTV Production Development şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Ashley Rickards (One Tree Hill), Beau Mirchoff (Desperate Housewives), Nikki DeLoach (Windfall), Jillian Rose Reed (Weeds), Brett Davern (Cold Case), Molly Tarlov, Desi Lydic (The Client List), Jessica Lu ve Greer Grammer (Melissa & Joey) olarak sıralanmaktadır.

Jenna Hamilton (Ashley Rickards) varlığı bir şey ifade etmeyen, yokluğu ise bir şey değiştirmeyen okulun popüler olmayan bir kızıdır. Yaz kampı sırasında okulun en popüler çocuğu Matty McKibben'e (Beau Mirchoff) aşık olur ve bekaretini kaybeder. Ancak Matty popülerliğini korumak adına Jenna'dan bu olaydan kimseye bahsetmemesini ve ilişkilerinin gizli tutulmasını ister. Kamptan eve döndüğünde anonim bir kaynaktan ağır eleştiriler barındıran, aşağılayıcı bir mektup alır. Yaşadığı duygusal çöküntüyü “Bazen genç olmak, ölmek istemenize sebep olabilir” cümlesini içeren bir yazı ile bloğunda paylaşır. Ardından gelişen olaylar silsilesinde düşer ve bayılır. Ebeveynleri tarafından bulunduğunda kolu kırılmış, boynu incinmiştir.  Yaşadığı bu durum ailesi ve tüm okul tarafından intihar teşebbüsü olarak algılanır ve popülerliği artmaya başlar.

Not: Dizinin yapımcıları Chris Alberghini ve Mike Chessler 6. sezonun olacağını umut etmektedir.

Bu Yazı Toplam 1958 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM