Facebookta Paylaş Tweetle

The Messengers İptal Edildi

Tarih
10 May 2015
Yazar

The Messengers İptal Edildi

The CW kanalının doğaüstü dizisi The Messengers başlaması ile bitmesi bir olan dizilerden biri oldu. Büyük umutlarla yolunu gözlediğimiz dizi, izleyicilerini büyük hayal kırıklığına uğrattı.

Konu itibari ile ilgi çekici gözükse de, basit oyunculuklar ve kurgu dizinin iptal edilmesine sebep oldu.

Dizinin çekilen 13 bölümü yayınlanmaya devam edecek ve ardından sezon finalini yapacak. Pilot bölümü yaklaşık 1,19 milyon kişi tarafından seyredilen dizinin, ikinci bölümü 0,77 bin, üçüncü bölümü ise 0,65 bin kişi tarafından izlenmiş. The CW kanalında 2013 yılında yayınlanan The Cult dizisinden sonra en düşük reyting oranını yakalayan ikinci dizisi olma ünvanına erişmiş. Dolayısı ile proje rafa kaldırılmış.

Eoghan O'Donnell'in yarattığı dizinin kadrosundaki oyuncular Shantel VanSanten, Jon Fletcher, Sofya Black-D'Elia, JD Pardo, Joel Courtney, Anna Diop ve Diogo Morgado olarak sıralanıyor. Yapımcılığını ise Joseph Incaperra, Oanh Ly ve Matt Pitts üstlenmekteydi.

Yeryüzüne düşen bilinmeyen bir cisim sonrası (düşen cisim posterde yer alıyor), farklı yerlerde bulunan beş insanın ölümle yüzleşip yeniden dirilmesinin konu edildiği dizi de, dirilen insanların her biri kendine has özel güçlere kavuşur. Onların artık ortak bir kaderi vardır ve kıyameti engellemekle görevlidir.

Bu Yazı Toplam 1860 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM