Facebookta Paylaş Tweetle

Between Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
18 Nis 2016
Yazar

Between Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Kanada kanalı City ve Netflix ortak yapımı 'Between' Michael McGowan (Still Mine) tarafından oluşturulan bilim kurgu türündeki dizilerden biridir.

Senaryosunu McGowan ile birlikte Mark Bacci ve Sam Egan kaleme almıştır. Yönetmen koltuğunda ise yine McGowan ile birlikte Jon Cassar oturmaktadır.

Dizinin üretimi Don Carmody Television, Mulmur Feed Co. ve Elevation Pictures şirketleri tarından yapılmakta, bölümleri ortalama 44 dakika sürmektedir.

Michael McGowan, Don Carmody (Resident Evil), David Cormican (The Tall Man) ve Naveen Prasad yönetici yapımcı olarak dizide görev almaktadır. Kanada'da City kanalında yayınlanan dizinin Amerika'da ve uluslararası yayın hakları Netflix'e aittir.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Jennette McCurdy (Sam & Cat), Jesse Carere (Finding Carter), Ryan Allen, Justin Kelly (Open Heart), Kyle Mac, Jack Murray ve Brooke Palsson olarak sıralanmaktadır. Ayrıca Shailyn Pierre-Dixon, Jordan Todosey, Abigail Winter, Michael Reventar, Ian Fisher, Earnest Jackson, Peyton Kennedy, Rebecca Liddard, Jesse Bostick ve Samantha Munro yinelenen rolleri ile dizide görünen isimlerdir. İkinci sezona Steven Grayhm (Alcatraz) ve Mercedes Morris (Pretty Little Liars) dahil edilmiştir.

21 Mayıs 2015 tarihinde City kanalında çıkış yapan dizinin ilk sezonu 6 bölüm sürmüş 25 Haziran'da sezon finalini yapmıştır. 8 Temmuz 2015 tarihinde 6 bölümden oluşacak ikinci sezon için yenilenmiştir. İkinci sezon gösterimi bu yıl içerisinde yapılacaktır.

İlk sezonun reytinglerine baktığımızda Kanada nüfusunun yaklaşık %10'u oranında 3,2 milyon bir izleyici ortalaması elde etmiştir. Reyting dağılımında 18-34 demografik yaş arası %31'lik bir oran yakalayan dizi kanalın ortalamasının %19 üzerinde bir başarı sağlamıştır.

Dizi, 21 yaşın üstündeki herkesin aniden ortaya çıkan viral bir salgın sonucu öldüğü, Pretty Lake kasabasında hayatta kalan bir grup genci merkezine alıyor. Bu gizemli virüs sonrası şehir 10 mil çapında karantina altına alınır. Hayatta kalanları kurtarabilmek için tedavi ve kurtuluş yolları aranır.

Bu Yazı Toplam 2340 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM